Dětská akademie MADLENKA - Mateřská? Jedeme v tom s vámi!
Otevřeno pondělí - pátek: 9:00 - 18:00 / sobota, neděle: zavřeno

Kavárna

 

Novou kavárnu s dětskou hernou v našich nových prostorech v centru Českých Budějovic jsme navrhovali srdcem a v souladu s principy Feng Shui. V září 2019 jsme tak mohli pro rodiče malých dětí otevřít unikátní prostor pro setkání a odpočinek. Celý prostor je navržen v přírodním duchu a má dětem navodit atmosféru lesa. Použitím dřevěných materiálů nejen v celém interiéru, ale i na veškerých doplňcích a většině hraček, chceme u dětí již od útlého věku budovat cit pro estetično, ale i respekt k přírodě.

Najdete zde atestované dětské herní prvky i activity board pro děti do 5ti let. Prostor kavárny, jako jediný v Českých Budějovicích, slouží zároveň i jako showroom unikátních dřevěných prolézaček firmy ANTONIE EMMA (www.antonieemma.cz).  Děti se zde nevědomky hrají na kořenovém koberci firmy RootyRug, který podporuje správný vývoj nožní klenby.

Na jaře 2020 jsme pro děti vybudovali unikátní přírodní hřiště ve vnitrobloku naší budovy, jehož součástí je i letní terasa kavárny. Úžasný a hlavně bezpečný prostor plný zeleně, kde mohou děti bosé pobíhat a rodiče v klidu vydechnout. Součástí zahrady jsou atestované dřevěné prvky jako pískoviště, přírodní kopeček se skluzavkou a hlavně vodní mlhoviště pro parné letní dny. Stejně jako kavárna tak i zahrada byla realizována s láskou k dětem. Najdete zde záhonky s letním ovocem, které si mohou děti během hry sbírat rovnou do pusinky. Zahradu zdobí unikátní betonové dětské lavičky z dílny jihočeského sochaře Michala Trpáka.

V MADLENCE věříme, že čas ženy na mateřské dovolené je natolik vzácný, že je třeba si jej řádně užít. Zakládáme si na výborné, čerstvě pražené kávě z vlastní výběrové směsi a luxusních dezertech včetně cukrfree dortíků. Děti milují naše homemade makronky a k nim našlehané mlíčko, tzv. bejbyčíno :)  Víme, že maminky na mateřské jsou neustále hladové a tak nechybí ani domácí polévky, pomazánky nebo slané quiche.

A ke kávě s kamarádkou rozhodně patří i sklenička prosecca nebo naše letní míchané drinky „Němá tchýně“ či „Sladká mateřská“.  Zkrátka …. MATEŘSKÁ? JEDEME V TOM S VÁMI !

Otevírací doba kavárny: 

Pondělí – pátek: 9:00 – 18:00

Sobota, neděle: zavřeno

Vstupné 80 Kč / celý den

Děti, které navštěvují kurzy v MADLENCE, díky své členské kartičce vstupné nikdy neplatí :)

Phone: +420 606 560 267 | Email: info@centrum-madlenka.cz
Dětská akademie MADLENKA, Na Sadech 1854/29, 370 01, České Budějovice