Dětské kadeřnictví Madlenka 

Vítejte v prvním dětském kadeřnictví v Českých Budějovicích!

Jak to u nás chodí

Objednejte se u nás při osobní návštěvě či on-line

Nezapomeňte dobře zvolit typ služby a uvést jméno dítěte. To aby jej mohla ta hodná teta s nůžkami již od prvního okamžiku oslovovat tak, jak má. A jméno té hodné tety také nezapomeňte! Můžete jí chtít i při rezervaci další návštěvy!

Vaše rezervace je platná po uhrazení zálohy, která vás následně opravňuje před návštěvou kadeřnictví přijít "na kukačku". Jen tak se podívat, pohrát si a hlavně okouknout jaká je to legrace, když kamarádovi střihají vlásky. Protože, maminko, já moc rád opakuji to co vidím.
 

Objednávky online či osobně

Abychom byli všichni v klidu, máme pro vás online objednávky i s platbami! A pokud jste zvědaví, tak se stavte a objednáte se i osobně.

Ke každé službě
2 vstupy do kavárny

Sleva 10% pro naše členy

Pro všechny kteří mají naše členství - platnou kartičku ke kurzu, máme slevu na služby 10%..

Dárkové poukazy

pro vás máme již připravené.
Stačí se stavit a vyzvednout si je. 

Co pro vás
máme?

Postavili jsme pro vás dětský salón pro děti od 1 do 12ti let, jehož myšlenka je jedna jediná. Aby stříhání vlásků nebyly slzičky, ale smích a radost !  Dali jsme si záležet na detailech interiéru stejně jako na výběru personálu, který se bude o vlásky vašeho malého pokladu starat. Věříme, že děti se pomocí trpělivého a empatického přístupu na začátku mohou na služby podobného typu už vždy a jen těšit.
Naše služby i rezervační systém počítají s tím, že pidi klient je prostě velenáročný!

Ufff .... tak nás čeká
první stříhání

Pane jo, taková velká událost ! To přeci musí stát za to ! A proto jsme si pro tento typ služby vyčlenili v rezervačním systému půlhodinu. Proč? Aby měl váš chlapeček či holčička dostatek času na to se seznámit s kadeřnicí, pohrát si, prohlédnout si co bude teta používat. A co třeba vybrat si pohádku, na kterou se bude chtít během stříhání dívat na naší TV? Že si nepřejete, aby se prcek díval na TV? Nevadí, nebojte se to kadeřnici oznámit.
První návštěva u kadeřníka si zaslouží i řádné potvrzení. Malý hrdina či hrdinka obdrží certifikát s pramínkem prvních vlásků na památku a dáreček. Mami, tati .... a hlavně si to nezapomeň všechno vyfotit a natočit !!!  :)

PS: Mamko a hoď mi batůžku náhradní triko nebo mikinu, protože kdyby se mi ten tety kadeřnický plášť nelíbil, ať nemám vlásky všude

Už máte velkou slečnu
nebo mladého pána?

Stříhání vlasů a účesy už zvládají junioři levou zadní? Tak přichází čas na další level. Co takhle základy etikety? Pravidlo tří  "P" - pozdravit, poprosit a poděkovat hezky zřetelně a nahlas, to je přeci jasná věc. A ví váš mladý muž, že při vstupu do budovy či místnosti se sundavá čepice z hlavy? Budeme moc rádi, když bude návštěva našeho dětského kadeřnictví dalším prostředím, kde můžete podobná pravidla do života s dětmi potrénovat. Náš personál v tom s radostí pojede s vámi.

A jeden tip navíc

Co dát stříhání jako první z dárků k narozeninám a pak to u nás celé oslavit?

Je to velmi jednoduché. Parta kamarádek, dortík, balónky, makronky, bláznivé barevné účesy i manikúra a hlavně hóóódně dětského šampaňského. Potřebuje vaše malá princezna takovou narozeninovou jízdu? Tak si napište na kadernictvi@centrum-madlenka.cz a my vám ji připravíme na míru! 

Ceník

Cena střihů se pohybuje v daných rozmezích. O konečné ceně rozhoduje kadeřnice dle hustoty vlasů a časové náročnosti střihu.

Moje první stříhání

690,- (30 min.)
Ofina  nebo konečky 150,- až 350,- (30 min.)
Mytí vlasů kluk  50,-
Mytí vlasů holčička  80,-
Střih kluk  350,-
Střih holčička  550,- 
Střih holčička + mytí  750,- 
Účes zaplétaný  350,- (do 30 min)
Účes zdobený - kanekalon 690,-

V případě, že se i přes veškerou naší snahu stane, že se dítě stříhání brání natolik, že se poskytnutí služby stává nebezpečné pro něj i pro kadeřnici, vyhrazujeme si právo službu neposkytnout bez nároku na vrácení již uhrazené platby.

Objednat online

Často kladené
dotazy

Objednali jsme se do kadeřnictví, uhradili zálohu, ale nemůžeme se dostavit. Co teď?

Storno rezervace a vrácení zálohy je možné do 24hodin před objednaným termínem. Stačí využít odkaz STORNO REZERVACE v potvrzovacím mailu. Stejně tak je možné si 24hodin před termínem změnit datum a hodinu rezervace na tel. 739478427.
Pakliže je lhůta překročena, záloha se stává nevratnou.

Máme strach zda to s malým zvládneme.

Opravdu nejjednodušší cesta je test. Objednejte si službu Ofina nebo konečky a uvidíte zda vám projde „velké” stříhání. 

Rádi bychom si objednali službu Moje první stříhání, ale nevíme jak bude naše zlatíčko spolupracovat.

Ano, s tím samozřejmě počítáme. A Uhrazená záloha vás opravňuje navštívit kadeřnictví ještě před termínem a omrknout co se tam děje a jak to tam vypadá. Aby se vaše dítko v klidu rozkoukalo, pohrálo si a vyzkoušelo si kadeřnický plášť a křeslo. Protože ale ani my neumíme zázraky, potřebujeme plnou spolupráci a motivaci i ze strany rodičů. Doporučujeme o návštěvě kadeřnictví s dítkem již několik dní dopředu rozmlouvat. Náš personál se plně vynasnaží, aby všichni odcházeli spokojeni a jen s pěkným zážitkem. V žádném případě neočekávejte a ani po našich kadeřnicích nevyžadujte násilnou formu úkonu.

Co když se první stříhání ani po hodině snažení nepodaří?

Děti jsou děti a i to se může stát. Doporučujeme proto službu objednávat až ve chvíli, kdy je dítko na střihání alespoň trochu připravené. A určitě ne po předchozích domácích pokusech s pláčem a slzičkami. Čas kadeřnice, která se dítěti hodinu věnovala, je třeba zaplatit a věříme, že v tomto s námi budete souhlasit.